Naprawy dużego AGD Aleksandrów Łódzki

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Aleksandrowie Łódzkim

Naprawa AGD Aleksandrów Łódzki. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Aleksandrowie Łódzkim: ☎ 536061621. W aleksandrowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Aleksandrów Łódzki. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Aleksandrowa Łódzkiego i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Aleksandrowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Aleksandrowie Łódzkim. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Aleksandrowa Łódzkiego i okolicy. Aleksandrowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez aleksandrowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Aleksandrowie Łódzkim. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z aleksandrowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Aleksandrów Łódzki

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!