Naprawy dużego AGD Bełchatów

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Bełchatowie

Naprawa AGD Bełchatów. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Bełchatowie: ☎ 536061621. W bełchatowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Bełchatów. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Bełchatowa i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Bełchatowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Bełchatowie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Bełchatowa i okolicy. Bełchatowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez bełchatowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Bełchatowie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z bełchatowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Bełchatów

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!