Naprawy dużego AGD Biała Rawska

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Białej Rawskiej

Naprawa AGD Biała Rawska. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Białej Rawskiej: ☎ 536061621. W bialskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Biała Rawska. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Białej Rawskiej i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Bialski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Białej Rawskiej. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Białej Rawskiej i okolicy. Bialska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez bialskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Białej Rawskiej. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z bialskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Biała Rawska

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!