Naprawy dużego AGD Białaczów

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Białaczowie

Naprawa AGD Białaczów. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Białaczowie: ☎ 536061621. W białaczowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Białaczów. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Białaczowa i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Białaczowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Białaczowie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Białaczowa i okolicy. Białaczowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez białaczowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Białaczowie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z białaczowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Białaczów

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!