Naprawy dużego AGD Błaszki

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Błaszkach

Naprawa AGD Błaszki. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Błaszkach: ☎ 536061621. W błaszkowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Błaszki. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Błaszek i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Błaszkowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Błaszkach. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Błaszek i okolicy. Błaszkowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez błaszkowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Błaszkach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z błaszkowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Błaszki

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!