Naprawy dużego AGD Bolesławiec

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Bolesławcu

Naprawa AGD Bolesławiec. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Bolesławcu: ☎ 536061621. W bolesławieckim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Bolesławiec. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Bolesławca i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Bolesławiecki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Bolesławcu. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Bolesławca i okolicy. Bolesławiecka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez bolesławieckiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Bolesławcu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z bolesławieckim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Bolesławiec

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!