Naprawy dużego AGD Drzewica

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Drzewicy

Naprawa AGD Drzewica. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Drzewicy: ☎ 536061621. W drzewickim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Drzewica. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Drzewicy i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Drzewicki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Drzewicy. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Drzewicy i okolicy. Drzewicka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez drzewickiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Drzewicy. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z drzewickim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Drzewica

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!