Naprawy dużego AGD Działoszyn

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Działoszynie

Naprawa AGD Działoszyn. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Działoszynie: ☎ 536061621. W działoszyńskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Działoszyn. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Działoszyna i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Działoszyński serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Działoszynie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Działoszyna i okolicy. Działoszyńska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez działoszyńskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Działoszynie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z działoszyńskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Działoszyn

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!