Naprawy dużego AGD Inowłódz

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Inowłodzu

Naprawa AGD Inowłódz. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Inowłodzu: ☎ 536061621. W inowłodzkim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Inowłódz. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Inowłodza i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Inowłodzki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Inowłodzu. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Inowłodza i okolicy. Inowłodzka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez inowłodzkiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Inowłodzu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z inowłodzkim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Inowłódz

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!