Naprawy dużego AGD Jeżów

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Jeżowie

Naprawa AGD Jeżów. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Jeżowie: ☎ 536061621. W jeżowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Jeżów. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Jeżowa i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Jeżowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Jeżowie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Jeżowa i okolicy. Jeżowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez jeżowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Jeżowie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z jeżowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Jeżów

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!