Naprawy dużego AGD Kamieńsk

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Kamieńsku

Naprawa AGD Kamieńsk. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Kamieńsku: ☎ 536061621. W kamieńskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Kamieńsk. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Kamieńska i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Kamieński serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Kamieńsku. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Kamieńska i okolicy. Kamieńska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez kamieńskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Kamieńsku. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z kamieńskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Kamieńsk

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!