Naprawy dużego AGD Konstantynów Łódzki

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Konstantynowie Łódzkim

Naprawa AGD Konstantynów Łódzki. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Konstantynowie Łódzkim: ☎ 536061621. W konstantynowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Konstantynów Łódzki. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Konstantynowa Łódzkiego i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Konstantynowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Konstantynowie Łódzkim. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Konstantynowa Łódzkiego i okolicy. Konstantynowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez konstantynowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Konstantynowie Łódzkim. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z konstantynowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Konstantynów Łódzki

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!