Naprawy dużego AGD Krośniewice

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Krośniewicach

Naprawa AGD Krośniewice. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Krośniewicach: ☎ 536061621. W krośniewickim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Krośniewice. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Krośniewic i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Krośniewicki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Krośniewicach. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Krośniewic i okolicy. Krośniewicka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez krośniewickiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Krośniewicach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z krośniewickim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Krośniewice

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!