Naprawy dużego AGD Łódź

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Łodzi

Naprawa AGD Łódź. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Łodzi: ☎ 536061621. W łódzkim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Łódź. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Łodzi i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Łódzki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Łodzi. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Łodzi i okolicy. Łódzka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez łódzkiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Łodzi. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z łódzkim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Łódź

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!