Naprawy dużego AGD Łowicz

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Łowiczu

Naprawa AGD Łowicz. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Łowiczu: ☎ 536061621. W łowickim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Łowicz. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Łowicza i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Łowicki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Łowiczu. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Łowicza i okolicy. Łowicka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez łowickiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Łowiczu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z łowickim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Łowicz

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!