Naprawy dużego AGD Lutomiersk

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Lutomiersku

Naprawa AGD Lutomiersk. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Lutomiersku: ☎ 536061621. W lutomierskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Lutomiersk. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Lutomierska i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Lutomierski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Lutomiersku. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Lutomierska i okolicy. Lutomierska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez lutomierskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Lutomiersku. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z lutomierskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Lutomiersk

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!