Naprawy dużego AGD Osjaków

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Osjakowie

Naprawa AGD Osjaków. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Osjakowie: ☎ 536061621. W osjakowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Osjaków. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Osjakowa i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Osjakowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Osjakowie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Osjakowa i okolicy. Osjakowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez osjakowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Osjakowie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z osjakowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Osjaków

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!