Naprawy dużego AGD Pabianice

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Pabianicach

Naprawa AGD Pabianice. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Pabianicach: ☎ 536061621. W pabianickim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Pabianice. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Pabianic i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Pabianicki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Pabianicach. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Pabianic i okolicy. Pabianicka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez pabianickiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Pabianicach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z pabianickim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Pabianice

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!