Naprawy dużego AGD Pajęczno

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Pajęcznie

Naprawa AGD Pajęczno. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Pajęcznie: ☎ 536061621. W pajęczańskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Pajęczno. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Pajęczna i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Pajęczański serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Pajęcznie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Pajęczna i okolicy. Pajęczańska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez pajęczańskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Pajęcznie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z pajęczańskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Pajęczno

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!