Naprawy dużego AGD Parzęczew

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Parzęczewie

Naprawa AGD Parzęczew. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Parzęczewie: ☎ 536061621. W parzęczewskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Parzęczew. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Parzęczewa i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Parzęczewski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Parzęczewie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Parzęczewa i okolicy. Parzęczewska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez parzęczewskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Parzęczewie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z parzęczewskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Parzęczew

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!