Naprawy dużego AGD Piątek

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Piątku

Naprawa AGD Piątek. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Piątku: ☎ 536061621. W piąteckim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Piątek. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Piątka i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Piątecki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Piątku. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Piątka i okolicy. Piątecka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez piąteckiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Piątku. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z piąteckim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Piątek

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!