Naprawy dużego AGD Piotrków Trybunalski

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Piotrkowie Trybunalskim

Naprawa AGD Piotrków Trybunalski. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Piotrkowie Trybunalskim: ☎ 536061621. W piotrkowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Piotrków Trybunalski. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Piotrkowa Trybunalskiego i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Piotrkowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Piotrkowie Trybunalskim. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Piotrkowa Trybunalskiego i okolicy. Piotrkowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez piotrkowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Piotrkowie Trybunalskim. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z piotrkowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Piotrków Trybunalski

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!