Naprawy dużego AGD Poddębice

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Poddębicach

Naprawa AGD Poddębice. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Poddębicach: ☎ 536061621. W poddębickim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Poddębice. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Poddębic i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Poddębicki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Poddębicach. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Poddębic i okolicy. Poddębicka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez poddębickiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Poddębicach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z poddębickim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Poddębice

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!