Naprawy dużego AGD Rozprza

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Rozprzy

Naprawa AGD Rozprza. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Rozprzy: ☎ 536061621. W rozprzańskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Rozprza. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Rozprzy i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Rozprzański serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Rozprzy. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Rozprzy i okolicy. Rozprzańska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez rozprzańskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Rozprzy. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z rozprzańskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Rozprza

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!