Naprawy dużego AGD Tomaszów Mazowiecki

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Tomaszowie Mazowieckim

Naprawa AGD Tomaszów Mazowiecki. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Tomaszowie Mazowieckim: ☎ 536061621. W tomaszowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Tomaszów Mazowiecki. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Tomaszowa Mazowieckiego i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Tomaszowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Tomaszowie Mazowieckim. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Tomaszowa Mazowieckiego i okolicy. Tomaszowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez tomaszowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Tomaszowie Mazowieckim. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z tomaszowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Tomaszów Mazowiecki

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!