Naprawy dużego AGD Żarnów

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Żarnowie

Naprawa AGD Żarnów. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Żarnowie: ☎ 536061621. W żarnowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Żarnów. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Żarnowa i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Żarnowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Żarnowie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Żarnowa i okolicy. Żarnowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez żarnowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Żarnowie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z żarnowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Żarnów

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!