Naprawy dużego AGD Zduńska Wola

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Zduńskiej Woli

Naprawa AGD Zduńska Wola. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Zduńskiej Woli: ☎ 536061621. W zduńskowolskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Zduńska Wola. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Zduńskiej Woli i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Zduńskowolski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Zduńskiej Woli. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Zduńskiej Woli i okolicy. Zduńskowolska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez zduńskowolskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Zduńskiej Woli. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z zduńskowolskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Zduńska Wola

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!