Naprawy dużego AGD Złoczew

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Złoczewiu

Naprawa AGD Złoczew. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Złoczewiu: ☎ 536061621. W złoczewskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Złoczew. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Złoczewia i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Złoczewski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Złoczewiu. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Złoczewia i okolicy. Złoczewska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez złoczewskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Złoczewiu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z złoczewskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Złoczew

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!