Naprawy dużego AGD Żychlin

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Żychlinie

Naprawa AGD Żychlin. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Żychlinie: ☎ 536061621. W żychlińskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Żychlin. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Żychlina i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Żychliński serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Żychlinie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Żychlina i okolicy. Żychlińska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez żychlińskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Żychlinie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z żychlińskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Żychlin

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!